Forum Kuralları

default Forum Kuralları

Mesaj tarafından Lemans Bir Paz Haz. 15, 2008 12:56 am

FORUM KURALLARI HERKES İÇİN GEÇERLİDİR.......

Saygılarımızla

1. Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, dini içerikli mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2. Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir)

6. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

7. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk sabuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak ve reklâm yapmak yasaktır.

8. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alışverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.

9. Kişisel tartışma şekline dönüşen Topik'ler derhal kapatılır !!! Kapatılan topik'lerle ilgili PM veya Mail atılmamasını rica ederiz.

10.Forum içerisinde virüslü içeriklerin paylaşılması yasaktır.Bu konular yöneticiler tarafından silinir.

Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur !!!

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics